درباره من

خبرگزاری پانا استان اردبیل

در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و انتقاد به رایانامه(ایمیل) اینجانب sdoa@chmail.ir اعلام فرمایید. قبلاً از دقت نظر شما کمال تشکر را دارم. بهزاد ناقل

جستجو در وبلاگ

آمار

تعداد بازدیدکنندگان :
106123

اهداف پانا

15 اسفند 1388

خبرگزاری کانون دانش آموزی (پانا)، رسانه‌ای است که تلاش می‌کند تا با تولید و انتشار اخبار، گزارش و عکس در زمینه موضوعات آموزشی، علمی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی سهم شایسته ای را در اطلاع رسانی به موقع و متناسب با نیازهای دانش آموزان و عموم مردم در سراسر کشور داشته باشد. یکی از اهداف این خبرگزاری پوشش خبری فعالیت های آموزشی، پژوهشی، هنری و ورزشی دانش آموزان است. پانا این خبرها را برای رسانه های جمعی کشور مخابره می‌کند و بر روی شبکه‌های اینترنت انتشار می‌دهد و در نشریات خبرگزاری کانون دانش آموزی به چاپ می‌رساند. علاوه برآن، فراهم آوردن امکان اختصاصی برای دانش آموزان به منظور بیان دیدگاه های خود و آموزش خبرنگاری به آنان برای بروز خلاقیت و استعداد نوجوانان علاقه‌مند به این دانش، از جمله اهداف اساسی پانا است.

درس اول برای یک خبرنگار داشتن هدف است. اصولاً داشتن هدف برای هرکاری لازم است. هدف شما به عنوان یک خبرنگار چیست؟ آیا می خواهید در پیروزی یک نامرد انتخابی شریک باشید یا می خواهید مثل یک منجی برای مردم کشورتان عمل کنید و مشکلات اساسی آنها را حل نمایید.

چاپ 15 اسفند 1388
Behzad Naghel

نظرات (0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد